Tłumaczenie dokumentów Warszawa


Tłumaczenie dokumentów to szczególny typ tłumaczeń, który wymaga o wiele większej precyzji niż w przypadku wykonywania tłumaczeń zwykłych. Tutaj nie ma miejsca na błędy. Jesteśmy tego świadomi i gwarantujemy, że tłumaczenie dokumentów zostanie wykonane wiernie i z zachowaniem pełnej poprawności.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych, którzy muszą przedstawić dokumenty w urzędach i instytucjach. Przygotowane teksty oddajemy w formie akceptowanej przez dane organy i dbamy o opatrzenie ich wszelkimi wymaganymi dokumentami i zaświadczeniami.

Oferujemy tłumaczenia każdego rodzaju dokumentów. Dotychczas nie pojawił się tekst, który przerósłby nasze możliwości. Tłumaczymy umowy i inne akty prawne, specyfikacje techniczne, instrukcje obsługi, dokumentację medyczną, przeprowadzamy lokalizację oprogramowania, itd. Na każdym etapie realizacji zlecenia dbamy o kontakt z klientem, aby informować go o postępach oraz ustalić kwestie, które wymagają z jego strony wyjaśnienia lub doprecyzowania. Wszystkie nasze teksty są weryfikowane pod kątem poprawności merytorycznej, gramatycznej, interpunkcyjnej i składniowej – nasi klienci mogą więc mieć pewność, że tłumaczenie dokumentów, jakie otrzymają, będzie charakteryzowało się najwyższą jakością.

 

Najczęściej tłumaczonymi dokumentami są: akty zawarcia małżeństwa, akty zgonu, akty własności, dokumenty samochodowe, dyplomy uczelni, certyfikaty, świadectwa i wiele innych.

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne i szybkie tłumaczenia dokumentów standardowych oraz dokumentów samochodowych w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, ustne oraz zwykłe. Tłumaczymy we wszystkich językach Europy i wielu świata. Wykonujemy tłumaczenia od angielskiego, niemieckiego, po chiński, arabski czy wietnamski. Nasi tłumacze specjalistyczni oraz każdy tłumacz przysięgły posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej pracy.

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy zlecenia internetowe. Dzięki nim można zlecić tłumaczenie, zapłacić za nie i odebrać gotowy przekład, nie wychodząc z domu lub z biura. Tłumaczenia przysięgłe prześlemy pocztą lub w formie skanu, tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne poprzez internet.

Wycena tłumaczenia w godzinę