O nas

Contemporary business people working in team in the office

Tłumaczenia Warszawa

Z przyjemnością prezentujemy naszą nową stronę oraz działalność, której początki sięgają 1957 roku, kiedy to w Szczecinie powstał Zespół Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych Nr 1, nasz pierwszy oddział. Jako pionierzy w dziedzinie tłumaczeń w Polsce przez kolejne lata rozwijaliśmy się intensywnie, aby w chwili obecnej posiadać biura w sześciu polskich miastach: główne we Wrocławiu i kolejne w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Kielcach i Szczecinie. Oddział warszawski mieści się w samym sercu Śródmieścia, w bardzo łatwo dostępnej lokalizacji przy ul. Żurawiej 43 (niemalże róg Marszałkowskiej).

Oferujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń: zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne i ustne. Tłumaczymy we wszystkich językach Europy i wielu świata. Wykonujemy tłumaczenia od angielskiego czy niemieckiego, po mandaryński, arabski czy gruziński. Wszyscy nasi tłumacze to specjaliści w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami.

Jesteśmy partnerem dla klienta indywidualnego i instytucjonalnego.  Charakteryzuje nas otwartość, elastyczność i świetna obsługa klienta. By maksymalnie ułatwić proces tłumaczenia, przygotowaliśmy możliwość zleceń internetowych – można zlecić tłumaczenie, zapłacić za nie i odebrać gotowy przekład bez wstawania sprzed komputera. Dzięki profesjonalnemu podejściu i bagatemu doświadczeniu zdobywanemu od dziesiątek lat jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym zleceniom.

Wycena tłumaczenia w godzinę