Tłumaczenia angielskiego

Tłumaczenia j. angielskiego to dla nas nic trudnego

tłumaczenia angielski warszawa

Nasza firma od przeszło 50 lat wykonuje tłumaczenia języka angielskiego. Jest to najbardziej rozpowszechniony język Unii Europejskiej pozwalający komunikować się mieszkańcom wszystkich państw członkowskich. Jest też głównym językiem używanym w kontaktach międzynarodowych na świecie, zwłaszcza w kontaktach biznesowych. Z tego powodu od dziesiątków lat odnotowujemy zdecydowanie najwięcej zleceń właśnie na tłumaczenia w tym języku. Pozwoliło nam to dobrze się w nich wyspecjalizować. Nasze biuro w Warszawie wykona dla Państwa wszelkie tłumaczenia angielskiego.

Codziennością są dla nas tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne oraz ustne. Wielokrotnie podejmowaliśmy się nietypowych zadań jak np. nauka personelu nowych fabryk dużego koncernu, zakłady te są zlokalizowane w 5 państwach UE oraz w Rosji i na Ukrainie, nauka dotyczyła obsługi specjalistycznych maszyn i linii produkcyjnych. Inny przykład to tłumaczenia programów i gier komputerowych na rynki europejskie i azjatyckie.

Wykonujemy tłumaczenia z i na język angielski, nie tylko w kombinacji angielski – polski, także np. angielski – niemiecki, angielski – francuski, itd.
Tłumaczymy instrukcje obsługi lub montażu, dokumenty prawnicze, specyfikacje techniczne, dokumenty medyczne, teksty z zakresu farmacji, biologii czy biznesu. Zajmujemy się też lokalizacją oprogramowania. Wykonamy także wszelkie tłumaczenia angielskie ustne, zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne. Dysponujemy sprzętem do organizacji konferencji i spotkań biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu, mamy nadzieję stać się Państwa partnerem w biznesie na długie lata. Nasze warszawskie biuro mieści się w samym centrum.

Wycena tłumaczenia w godzinę